| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
Een uiterst compacte monokijker in een kunststof behuizing. Met een knijpbeweging springt de kijker uit het kokertje. Dankzij het zeer brede gezichtsveld en een minimale scherpstel afstand van slechts 2 meter, is dit kijkertje voor vele doeleinden te gebruiken.
Te gebruiken bij sport en spel, theater, concert, museum, insekten en bloemen. Te veel om op te noemen. Ideaal voor gebruik als zakvergroter met een vergroting van ongeveer 3x door deze eenvoudig om te draaien. Met een afmeting van 4x3cm en een gewicht van slechts 46gram, moet je zo'n kijkertje eigenlijk altijd bij je hebben.
Eenvoudig in gebruik: Door voorzichtig met de vinger te drukken, schuift de lens naar buiten in de kijkpositie. Klein formaat: kan snel en gemakkelijk in elke tas worden opgeborgen dankzij het kleine formaat.
Wat zit er in de verpakking.
- Eschenbach Microlux Mono 4x13
- Koordje
- Etui
| Artikelnummer | 6087 |
| Artikelnaam | Eschenbach Microlux Mono 6x18 |
| Type | Dakkant |
| Vergroting | 4 |
| Objectief lensdiameter | 13 mm |
| Pupiluittrede | 3,3mm |
| Gezichtsveld op 1000 m | 225m |
| Kortste scherpstelafstand | 2m |
| Lichtsterkte | 10,9 |
| Schemergetal | 7,2 |
| Glasmateriaal | BaK-7 |
| Coating optiek | Volledige magenta coating |
| Focus systeem | Centrale scherpstelling |
| Beschermtas | Ja |
| Draagriem | Ja |
| Body bekleding | Rubber |
| Afmetingen | 27 x 41 x 49 mm |
| Totaal gewicht | 46 gram |
| Product- en veiligheidsinformatie: |
| Fabrikant: | Eschenbach Optik GmbH Schopenhauerstr. 10 90409 Nürnberg, DE, www.eschenbach-optik.de |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |